Welcome to EED News

Search   in  

 Create an AccountHome | Submit News | Your Account | Content | Topics | Top 10  

Modules
Home
Search
Stories_Archive

  
Repartizare cazare pentru studentii din anul I de studiu
Friday, August 01 @ 17:18:33 EEST by secretariat (842 reads)
Anunturi secretariatRepartizarea locurilor de cazare pentru studentii din anul I de studiu, cei inmatriculati in sesiunea iulie 2014 se poate vedea aici.


(Read More... | Score: 5)

Repartizare cazare anii II-IV de studiu
Friday, August 01 @ 17:16:57 EEST by secretariat (725 reads)
Anunturi secretariatRepartizarea locurilor de cazare in Campusul Universitar poate fi consultata aici.


(Read More... | Score: 0)

Sesiune de REEXAMINARI septembrie 2014
Tuesday, July 22 @ 10:19:39 EEST by secretariat (1183 reads)
Anunturi secretariatGrafic de inscriere si sustinere examene in regim de reexaminare, sesiunea sept. 2014

(Read More... | Score: 0)

Grafic_desfasurare_Examen_finalizare_studii
Monday, July 07 @ 18:38:57 EEST by secretariat (1096 reads)
Anunturi secretariatGraficul privind desfasurarea Examenului de finalizare studii pe zile, ora de inceput si sala se gaseste aici 

(Read More... | Score: 0)

Solicitari_cazare_2014_2015
Friday, July 04 @ 15:28:57 EEST by secretariat (940 reads)
Anunturi secretariatGasiti aici tabelul nominal cu studentii care au solicitat un loc de cazare in campusul universitar pentru anul universitar 2014/2015. Contestatiile se depun la Decanat sau pe email la adresa secretariat@eed.usv.ro pana pe data 14 iulie 2014.



(Read More... | Score: 5)

PROGRAMAREA RESTANTELOR pentru sesiunea 30 iunie - 6 iulie 2014
Thursday, June 26 @ 15:45:16 EEST by secretariat (1608 reads)
Anunturi secretariathttp://eed.usv.ro/~laurad/Programre_restante_1_3.pdf

(Read More... | Score: 0)

PROGRAMAREA EXAMENELOR pentru sesiunea de vara, 09 iunie - 29 iunie 2014
Wednesday, June 18 @ 09:00:53 EEST by secretariat (1623 reads)
Anunturi secretariathttp://eed.usv.ro/~laurad/Programare_%20examene_vara_2014_anii_1-3.pdf

(Read More... | Score: 0)

Grafic desfasurare SESIUNEA DE REEXAMIANRE 1 PENTRU ANII TERMINALI
Tuesday, June 17 @ 14:25:23 EEST by secretariat (783 reads)
Anunturi secretariatGrafic desfasurare SESIUNEA DE REEXAMIANRE 1 PENTRU ANII TERMINALI


(Read More... | Score: 1)

Sesiuna restante ani terminali 16-22 iunie 2014
Friday, June 13 @ 14:42:01 EEST by secretariat (718 reads)
Anunturi secretariathttp://www.eed.usv.ro/~laurad/sesiune_restante_2_ani_terminali.pdf

(Read More... | Score: 0)

Lista_FINALA_studenti_beneficiari_tabara_vara_2014
Friday, June 13 @ 13:56:06 EEST by secretariat (2126 reads)
Anunturi secretariatLista_FINALA_studenti_beneficiari_tabara_vara_2014

(Read More... | Score: 4)

  
Old Articles
Tuesday, June 10
· CAZARE 2014_2015
· IT_Software_IT_Hardware_Gura_Humorului
Friday, June 06
· Programarea examenelor pentru sesiunea 9-29 iunie 2014
· Lista_selectie_studenti_beneficiari_tabara_vara_2014
· Internship 2014 la Centric Iasi
Thursday, June 05
· Software Development - IMS Maxims Multinational Company
Monday, June 02
· Intilnire comisie selectie beneficiari BILETE TABARA GRATUITE
Friday, May 30
· INTERNSHIP DE VARA - ELECTROALFA
Wednesday, May 28
· BURSE PRIVATE DE STUDIU 2014-2015
· Stagii de practica EGGER
· Burse performanta st./Burse merit/Burse speciale_2013_2014
Tuesday, May 27
· Medalii de aur si argint la EUROINVENT Iasi
Monday, May 26
· Stagii_practica_Micro_Route_Technology
Friday, May 23
· Programarea examenelor 12 mai -1 iunie 2014, anii IV de studiu
Wednesday, May 21
· Project manager & designer web full time / part time
· Operator Suport Tehnic Suceava
Monday, May 19
· Studentii FIESC - locul I si II la Iasi
· Rezultate selectie studenti pentru mobilitati ERASMUS+
Friday, May 16
· Tabere studentesti vacanta de vara 2014
Tuesday, May 13
· STAGII DE PRACTICA EGGER
Wednesday, April 30
· Practica de vara 2014 la OSF Global Services
· Organizare practica pentru anul II si anul III de studiu, licenta
Tuesday, April 29
· Premiul II la Concursul de robotica al Academiei Tehnice Militare
Friday, April 18
· Rezultat de exceptie la Concursul TIE 2014
Friday, April 04
· Calendar selectie burse ERASMUS
Thursday, April 03
· Un nou masterat: Retele de Comunicatii si Calculatoare
Wednesday, April 02
· Oferta practica studenteasca Schaeffler Romania
Thursday, March 27
· Seminar Instrumente suport pentru cercetare
Tuesday, March 25
· Propuneri de exmatriculare pentru neplata taxa
· Marele premiu si 4 medalii de aur la PROINVENT 2014

Older Articles

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2005 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.13 Seconds